Szlachetny i naturalny materiał na podłogi

Elegancki i prawdziwy materiał którym jest drewno, podkreśla charakter każdego pokoju, przydając mu klasyczny i jednocześnie elegancki charakter.

Szlachetny i naturalny budulec jakim jest drzewo, podkreśla charakter każdego pomieszczenia, nadając mu ciepły i zarazem szykowny styl.

drewniany parkiet

Autor: Akasa Gestión Consultores SL
Źródło: http://www.flickr.com
Podłogi drewniane producent proponuje, żeby przystosować twardość desek do danego pokoju. Do wnętrz mniej używanych nadaje się jakikolwiek gatunek drewna. Ze względu na nieznaczne natężenie ruchu możemy wybrać bardziej delikatne typy jak brzoza, sosna, lub olcha. Jeśli decydujemy się na podłogę drewnianą do korytarza, albo holu, to najistotniejszą cechą musi być twardość. To ona decyduje o wytrzymałości i oddziałuje na wizerunek podłogi po latach eksploatacji.
podłogi drewniane producent

Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
W punktach najbardziej narażonych na defekty, w bawialniach i pokojach dziennych niezbędna jest deska podłogowa o wysokiej twardości.

Należałoby mieć na uwadze, by meble zabezpieczyć podkładkami filcowymi, a pod fotel, lub krzesełko na kółkach podłożyć przejrzystą matę ochronną.
Podłoga wykonana z naturalnego drewna posiada niezwykły design, jest trwała, ciepła i łatwa w utrzymaniu schludności.