W jaki sposób wykonać ciekawą stronę dla przedsiębiorstwa budowlanego

Przedsiębiorstwa budowlane, niezależnie czy mowa o tych przeprowadzających remonty, budujących domy czy projektowaniem wnętrz, powinny mieć fachową witrynę internetową. Może ona stać się swoistą wizytówką. Klien wymagający stylu z pewnością zwróci uwagę na wygląd strony. Warto zlecić wykonanie strony profesjonalistom.

remont domu

Autor: Ohio Redevelopment Projects – ODSA
Źródło: http://www.flickr.com
Portal budowlany, powinien odznaczać się ciekawym designem. Warto jednak pamiętać, że najbardziej sprawdzają się strony intuicyjne, w których użytkownik nie ma problemów z znalezieniem potrzebnej wiadomości. Również kolorystyka musi być wyważona, co kojarzy się z elegancją. Osoba wchodząca na portal budowlany danej firmy, oczekuje przedstawienia pełnej oferty. Poza tym niezwykle istotne jest umieszczenie galerii zdjęć dotychczas wykonywanych prac. Użytkownik przede wszystkim będzie chciał zobaczyć dotychczasowe zaprojektowane obiekty i przeczytać rekomendacje innych zamawiających.

Interesujesz się tym działem? Przeczytaj więc dalej siatka podtynkowa o tym wątku w następnym wpisie, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Myślimy, że Ci się podoba.

Portal budowlany jest kompletny jeśli możemy odnaleźć na nim także porady dotyczące wnętrz, remontów oraz wszystkich innych związanych tematów. Doskonałym przykładem jest strona firmy Artdesign. Czerń i biel nadaje jej charakteru i klasy, zaś intuicyjny panel pozwala nam uzyskać potrzebne wiadomości.

nowo wybudowany dom

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com

Prawidłowo zaprojektowana strona internetowa, jest jednym z kroków do sukcesu. Może stać się wizytówką przedsiębiorstwa i jej najlepszą reklamą. Należy pamiętać, że witryna powinna być przede wszystkim intuicyjna, gdyż klient szybko wyjdzie z niej jeżeli nie będzie mógł dotrzeć do niezbędnych mu informacji. Na stronie powinny znaleźć się wszelkie najpotrzebniejsze informacje, takie jak dane kontaktowe, dotychczasowe prace, cennik i opinie. Choć użytkownik oczekuje, że informacje te znajdzie na stronie, warto pamiętać, że powinny być one odpowiednio uporządkowane, aby witryna nie miała zbyt wiele tekstu w tym samym miejscu.

Jeśli strona zawiera reklamy, muszą być one dobrze widoczne, ale również nie mogę zakłócać odbioru. Reklamy niepasujące do tematyki witryny również nie zrobią dobrego wrażenia. Musimy wiedzieć. kto stanie się naszym potencjalnym odbiorcą i postarać się, by wszystko wyglądało adekwatnie. Szczęśliwy zamawiający to zagwarantowanie powrotu. Jeżeli strona będzie poprawnie wykonana użytkownik wróci na nią, ponieważ będzie miał pewność, że dostanie tego, czego potrzebuje.