W jaki sposób urządzić pokój w garażu! O czym trzeba wiedzieć?

Dom z garażem
Posiadasz pusty garaż w domu? Można z powodzeniem wykorzystać go na stworzenie nowego mieszkania, które będziesz mógł np. wynająć młodemu małżeństwu. Jednak nie jest to działanie polegająca tylko na wsadzeniu do wnętrza mebli. Poniżej opisujemy jak zaaranżować mieszkanie w garażu.

Prace remontowe
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy przede wszystkim zaplanować w dobry sposób aranżację wnętrza – nowoczesne projektowanie wnętrz – – zazwyczaj jest to pomieszczenie, w którym nie mamy okien. Z tego powodu powinniśmy pomyśleć o tym, aby pomieszczenie to było jasne, pomimo skromnej ilości światła. Ze względu na to zalecamy zrobienie wnętrza najlepsze wkończenia wnętrz w barwach jasnych, pastelowych, albo delikatnych odcieniach szarego. Przemyślmy, czy pozostawimy drzwi „garażowe”, czy może chcemy wybrać zamurowanie ściany, albo pozostawienie normalnego wejścia do mieszkania – tradycyjnych drzwi. Nie można zapomnieć też o pozwoleniu – .

Jeśli już zamalujemy w odpowiedni sposób ściany i wykonamy nową podłogę, zastanówmy się jak ma wyglądać reszta mieszkania. Znajdźmy w nim miejsce na skromny aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem – proponujemy na te miejsca wykorzystać małe pomieszczenie w piwnicy, które jest obok garażu.

To, jak urządzić pokój w mieszkaniu dajmy inwencji lokatorów. Rewelacyjnie prezentują się aranżacje tego wnętrza na stronie: . Nie przewidaywałam, że w środku praktycznie bez okien może być taka fajna, jasna przestrzeń w której jest klimatycznie. Wszystko dzięki dodatkom.

Innym równie ciekawym konceptem jest zrealizowanie marzenia o sporej łazience. Zazwyczaj te wnętrza są bardzo małe, ledwo mieszczą wannę czy prysznic. W garażu jest znacznie więcej miejsca – możemy sobie pozwolić na wstawienie wielkiej, narożnej wanny z hydromasażem, duzej umywalki z olbrzymim lustrem. A może będzie tam również toaletka na kosmetyki?