Tworzymy niewielką łazienkę, praktyczne porady.

Aranżując, czy remontując toaletę na pewno zastanawiasz się jakie płytki do łazienki masz dobrać, aby wyglądała jak spełnienie twoich marzeń. Intensywne, jasne, bądź wzorzyste? Każdy, kto poszukiwał płytek ceramicznych wie, że od nadmiaru kolorów, modeli oraz pomysłów kręci w głowie, podoba się wszystko i równolegle nic.

sprawdź więcej tutaj

Autor: Graham Hill
Źródło: http://www.flickr.com

Ściany oraz podłogę można potraktować jak tło – neutralne, ściszone, dostosowane do tego, co zamierzamy wyeksponować. Sama łazienka może być porywająca dzięki wykończeniu, nawet gdy jej umeblowanie jest standardowe. Najistotniejsze jest to, że jeśli myślisz jakie płytki do łazienkiwinno się kupić, skupiaj się na całym wnętrzu.

Przeczytaj bez marudzenia ten wpis z serwisu (https://bestem.com.pl/krotka-historia-plastra-miodu/) prezentującego pokrewne artykuły, ponieważ on na pewno też jest godny Twojej uwagi.

Dlatego zacznij od decyzji ogólnych. Jakie wyposażenie łazienki? W niewielkiej łazience natrysk stawiamy w rogu przestrzeni, a jeśli łazienka jest zawężona albo ma wnękę – między dwiema ścianami. Natrysk z kratką odpływową w posadzce. Projekt minimum to wolne miejsce o rozmiarach 70 x 70 cm, prysznicpowieszony na ścianie oraz kratka odpływowa w podłodze z stosownym spadkiem. Kabina prysznicowa bez brodzika to znakomite i nowoczesne rozwiązanie dla niedużej łazienki . Przestrzeń którą absorbowałby brodzik optycznie wzmożesz samymi płytkami w nowoczesnym wzorze. Zaoszczędzisz również w ten sposób trochę pieniędzy, które możesz przekazać na dodatkowe tekstylia.

Kabina prysznicowa bez brodzika ma mnóstwo zalet: brak brodzika dodaje wnętrzu łazienki współczesny charakter orazmodyfikuje komfort korzystania z prysznica.

Kliknij ten link i sprawdź tu sprzedaż kruszywa podobne informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zainteresują, zatem nie czekaj zbyt długo:)

Jest wygodny szczególnie dla ludzi starszych bądź niepełnosprawnych którym ułatwia wchodzenie tudzież wychodzenie z kąpieli, bez niebezpieczeństwa potknięcia się. Innym plusem jest miara – to my decydujemy o jego wysokości, bowiem jego wymiary nie są ograniczone przez brodzik. Natrysk postawiony na płytkach łatwo również utrzymać w schludności. Z kolei dzięki właściwemu montażowi (spadek w podłodze) nie ma niebezpieczeństwa, że w ciągu kąpieli woda będzie wylewała się na podłogę.

Ważne jest, żeby w tym wszystkim znać dystans. Rozwiązań dla niewielkich łazienek jest niezmiernie dużo, wystarczy tylko wyobraźnia lub porada fachowca.