Urządzamy małe pomieszczenie!

Ciężka sztuka wyposażenia niewielkiej przestrzeni to trudność dla wszystkich posiadaczy niewielkich mieszkań. Sama mam totalnie niewielką kawalerkę – ma jakieś 22 metry kwadratowe. Udało mi się i posiadam w tej maleńkiej przestrzeni zarówno miejsce do pracy, odpoczynku i spożywania posiłków.

w domu

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Największym minusem jest to, że kuchni niestety nie posiadam – chyba, że określimy tak mój malutki korytarzyk, w którym są dwie półki – jedna ze zlewem, a druga z blatem, na którym stoi kuchnia elektryczna. Chowam tam co prawda wszystkie niezbędne mi rzeczy i kuchenne gary. A muszę przyznać, że jak na singielkę, mam sporo takich niewielkich przedmiotów, które są mi niezbędne.

Łazienkę mam sporo większą od kuchni, i od niedawna jestem na etapie poszukiwania pralki. Mam zamiar postawić na zwykłą, choć – nie będę ukrywała – kusi mnie mała pralka otwierana u góry. Najdłużej szukałam półki na ręczniki i kosmetyki – chciałam aby była wysokim słupkiem, który byłby otwierany na trzech wysokościach. Każda z części była przeznaczona na inne przedmioty – najniższe dwie półki to chemia do czyszczenia, dwie wyższe kosmetyki, a na samej górze trzymam ręczniki. Mój salon to jednocześnie jadalnia, biuro i sypialnia.

Duża kawalerka ze ścianką działową

Autor: Unique Hotels
Źródło: http://www.flickr.com

Byłam zmuszona zaaranżować pomieszczenie tak, by spełniło te trzy funkcje.

Udało nam się przykuć Twoją uwagę naszym ciekawym opisem? Świetnie. Tym samym namawiamy – kliknij w źródło (https://blyss.pl/produkty/przyczepy/przyczepy-socjalne) i przenieś się do kolejnej witryny po fakty.

Misję zakończyłam sukcesem, jednak – muszę przyznać – nie było to proste! Poszukiwałam rad w sieci. Znalazłam bardzo mądry blog, w którym opublikowanych było kilka interesujących pomysłów na wyposażenie mojego salonu. Polecam wpis: .

Sprawdź, czy następny link (http://anplast.pl/produkty/deszczowka/regulator-przeplywu,2,9748) jest tym, czego właśnie poszukujesz. Z pewnością niezwykle będzie mógł pomóc Ci w Twym projekcie, który obecnie robisz. Sprawdź, naprawdę warto!