Tag Archive: teren

teren

Jeśli będziemy poszukiwać firmę, która specjalizuje się projektowaniem budynków mieszkalnych, to z pewnością znajdziemy zespół projektantów

dom jednorodzinny
Specjalizują się oni od kilkunastu tym samym, przez co wyśmienicie wiedzą jak powinno się korelować odpowiednie trendy, z obowiązującymi systemami w stawianiu domów. Wystarczy zobaczyć ostatnio wydane projekty domów, aby przekonać o tym, jak stanowczo poszła do przodu architektura na przestrzeni kilkudziesięciu ostatnich sezonów. Przede wszystkim architekci postanowili pójść w kierunku ekologicznych surowców, które pozwalają nie tylko wydobyć nowoczesny design, ale również postawić na ergonomię.

Co zrobić, jeżeli problemem na naszej działce jest stabilizacja gruntu? Jakie kroki podjąć? Czy można coś z tym zrobić?

prace ziemne
Nie ma odwrotu, zdecydowaliśmy się na zbudowanie domu. Wszystko już jest załatwione, okolica jest dla nas idealna, posiadamy przygotowany rozkład przyszłych pomieszczeń w domu. W myślach organizujemy parapetówkę. Wszystko przebiega tak jak powinno, aż do czasu, kiedy okazuje się, że nasz dom będzie mieścił się na niezbyt stabilnym gruncie. Nie chcemy wierzyć, w jaki sposób można było o tej rzeczy zapomnieć, przecież wszystko było rozplanowane dokładnie. Nie ma co się zamartwiać, bo i na to istnieją sposoby.