Spraw sobie mieszkanie według poniższych propozycji! Mieszkanie w hiszpańskim stylu na wyciągnięcie ręki!

Jeśli chcesz posiadać pamięć wakacji na dłużej, delektować się klimatem rodem z śródziemnomorskich plaż urządź sobie mieszkanie w stylu hiszpańskim! Jak się okazuje, jest to niezwykle proste, a wszystkie niezbędne do aranżacji rzeczy odnajdziesz w sklepach wnętrzarskich.

W Polsce mamy jesień w pełni. W wielu miejscach jest barwnie od liści, na cmentarzach palą się znicze… Wieczory stały się nieznośnie długie, i chyba niedługo będzie Boże Narodzenie. I choć lubię magię gwiazdki, ciągle wzdycham za latem i wakacjami w Hiszpanii (sprawdź blog o wnętrzach). Był to rewelacyjny urlop, pełen nic nieróbstwa i odpoczynku. Pomyślałam sobie, że powinniśmy nieco odświeżyć aranżację mieszkania – może razem postawię na mieszkanie w stylu hiszpańskim?

projekty wnętrz

Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com

Od razu założyłam płaszcz i pobiegłam do supermarketu.

Potrzebny jest Ci kompleksowy wpis (https://dekorianhome.pl/salon/poznan) na powyższy temat? Starczy, że wejdziesz na poniższy link i na nowej stronie wyszukasz wszelkie potrzebne informacje.

Mam go bardzo niedaleko domu, byłam pewna, że są w nim teras wrzosy w dobrej cenie. Zakupiłam kilka sztuk i osłonek na kwiatki, ustawiłam na parapecie. Wyjęłam z dołu szafy mój ulubiony orientalny pled, którym czasami nakrywam fotel, do tego dwie poduszki na jaśki w śródziemnomorskim klimacie, i już w pokoju było nieco hiszpańskiego klimatu. Mam trochę dużych kamieni przytachanych z zagranicznych plaż, do tego drewniana rama na lustro i gotowe!

Dodatkowych koncepcji poszukiwałam intensywnie i długo w Internecie. Tak naprawdę nie jest to łatwe odszukać w terabajtach bezużytecznych informacji konkretne źródło informacji. Na koniec mi się udało, po raz kolejny niezawodny okazał się blog Lovingit.

Zaintrygował Cię nasz opis? To fantastycznie! Nowe równie atrakcyjne artykuły odszukasz pod poniższym odnośnikiem – tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg.

Polecam jej post o śródziemnomorskim stylu – ! . Jest świetny, a wszystkie przedmioty można zakupić w Internecie!