Sądzisz, że szary kolor ścian w domu jest nieciekawy? Sprawdź z czym można dobierać szary kolor!

wnętrza
Nie lubię szarego w pomieszczeniach. Jednak wykończenia w tych barwach są dość często spotykane w prasie i blogach mówiących o tematach wykończenia i aranżacji wnętrz.

Szarości są określane za stylowe, rewelacyjnie nadają się do salonu, sypialni czy aneksu kuchennego. Równie efektownie będzie wyglądała pojedyńcza ciemna ściana – przenieś mnie do strony – w pokoju dziennym. Szary kolor ścian możemy skontrastować z bielą mebli, albo ich czernią.

Szalenie nam przyjemnie, że przeznaczyłeś swój czas, by przeczytać nasz tekst. Jeżeli czujesz chęć na nowe, to naciśnij hiperłącze i przenieś się do następnej strony.

Pomimo tego, że szarości są raczej chłodne barwy, z powodzeniem można przy użyciu tego koloru zaaranżować przytulne, ciepłe wnętrze.

stonowane wnętrza
Autor: Tessa Sheremeta
Źródło: http://www.flickr.com

Całość zależy od tego, jakich dodatków użyjemy. Dużo fajnych inspiracji odnajdziesz na .

Najbardziej lubiane złączenie barw to zestawienie szarych barw z beżami i odcieniami waniliowego koloru. Twierdzę je za w 100% najfajniejsze, tworzące bardzo ciekawą, pozytywną przestrzeń. Dwie intensywniej pomalowane ściany polecam złożyć z dwoma w odcieniu kawy z mlekiem. Do tego wybieramy panele w delikatnym odcieniu, może być również to wybór po prostu drewnianej podłogi. Elegancko będzie na niej wyglądać gruby dywan z frędzlami. Możemy znaleźć wzór o tym samym kolorze, a możemy pomyśleć o dwu, albo trzykolorowej kompozycji.

Do szarych ścian idealnie będą pasować różne stalowe dodatki. Jest możliwość pomyśleć także o srebrnych wazach, czy półmiskach. Ze smakiem wybierajmy kolory. Myślę, że fajnie może rozweselić mieszkanie jeden spory mebel, np. oryginalny wiszący fotel, albo hamak – zobacz blog Lovingit. Będzie to rewelacyjne miejsce do relaksu i wypoczynku. Zadbajmy, by zaraz przy nim był niewielki stoliczek na filiżankę kawy, talerzyk z ciastkiem i książkę.