Przed jakimi szkodliwymi substancjami może nas obronić oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacze powietrza są sprzętami elektrycznymi, które posiadają systemy filtrujące. Odpowiednio wyprodukowany odświeżacz może usunąć takie elementy smogu jak lotne związki biologiczne, pyły PM 2.

urządzenie

Autor: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/
oczyszczacz powietrza

Autor: Prakto
Źródło: Prakto
5 czy niemal wszystkie alergeny, wirusy lub bakterie.
Użytkownicy tego typu urządzeń widzą również dużą redukcję zanieczyszczeń w ich domach. W sprzedaży dostępnych jest bardzo wiele sprzętów, które mogłyby kosztować od kilkuset do kilku tys. złotych. Urządzenie oczyszczające posiada za zadanie zadbać o to, żeby w naszym mieszkaniu było tzw. „czyste powietrze”. Większość z nas spędza najwięcej czasu w domu, pracy czy także w innego typu pomieszczeniach zamkniętych. Bez względu na to, w jakim konkretnie pokoju się obecnie znajdujemy, to wszędzie tam istnieją wirusy, zarazki, zwierzęca sierść, zarodniki grzybów, związki organiczne czy bardzo małe pyłki (w tym szczególnie niebezpieczna frakcja PM 2.5).
Spędzanie czasu w tego typu pomieszczeniach oraz wdychanie zanieczyszczonego powietrza, które jest pełne toksycznych substancji nie jest idealne dla naszego zdrowia. Aktualnie obserwuje się również zwiększoną liczbę zachorowań na choroby płuc, m.in. POChP, astmę czy też różnego typu stany alergiczne na terenach zanieczyszczonego powietrza.

Zobacz więcej detali, a poznasz dodatkowe materiały, które z pewnością także Cię zaciekawią. Nie wahaj się więc i użyj linku biura nieruchomości w toruniu!

Poza tym statystyczne badania wykazują, że istnieje znacznie większa śmiertelność w momencie występowania tego typu zjawisk jak smog. Szacuje się, że około co trzeci wylew krwi do mózgu ma swoją przyczynę w zanieczyszczeniu powietrza.

Z pomocą nadchodzi nam oczyszczacz powietrza, czyli produkt, który potrafi usuwać niemal 100 procent wymienionych wcześniej czynników z otaczającego nas w domu powietrza.