Podłogi w każdym mieszkaniu bywają niebywale ważnym elementem aranżacyjnym, ale również muszą być funkcjonalne

zakup nowego domu głównie wiąże się z ogromnym szczęściem, ale także ze stresem. Należy przecież zagospodarować dużą przestrzeń.
wykończenie domu zazwyczaj zaczynamy od podłóg oraz ścian.

zdrowie

Autor: Zehnder
Źródło: Zehnder
ogrodzenia, rusztowania, ogrodzenia przemysłowe

I byłby w błędzie ten, kto twierdzi, że to mało istotne fragmenty domu. Podłoga nie tylko będzie miejscem, gdzie stawia się meble. Jest również elementem dekoracyjnym. Dziś coraz chętniej stawia się na śmiałe oraz nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest podłoga betonowa polerowana. Można ją spotkać w wielu sklepach i nawet w hotelach. Jednak, coraz chętniej jest też wylewana w domach. Zazwyczaj wybierana bywa do kuchni, ponieważ wypiera odwieczne płytki. ludzie coraz częściej z nich rezygnują i poszukują czegoś niepowtarzalnego i wyjątkowego. Beton taki potrafi być. Dodatkowo, jest również wytrzymały na uszkodzenia. Wobec czego nie straszna będzie dla nas wylana gorąca kawa czy roztrzaskany talerz. Beton nie będzie się odbarwiał, ani nie pojawią się na nim rysy. Aby pięknie się błyszczał musimy go raz na kilka lat wypolerować oraz przemalować odpowiednią farbą. Ale zadanie to zrobi za nas fachowa firma, która ma właściwy sprzęt. Nie zajmie im to więcej niż kilka godzin. Układanie nowych płytek ciągnęłoby się znacznie dłużej i wymagałoby wynoszenia mebli.

Pamiętajmy też o tym, że możemy wybrać kolor betonu.

Zainteresowałeś się owym zagadnieniem? Przeczytaj zatem dalej (https://plytki-lazienki.pl/_blog/70-Toaleta_bezrantowa_-_czy_warto_.html) o tym punkcie w kolejnym wpisie, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

W zależności od naszego gustu, może być on jaśniejszy lub ciemniejszy. Istotne, żeby pasował do szafek i koloru ścian.