Piękniejszy dom, czyli jak sprzedać mieszkanie

images
Średni czas w jakim udaje się sprzedać nieruchomości w Polsce, to minimum sto dni. Jak sprzedać mieszkanie w możliwie krótkim czasie? Korzystając ze stosunkowo tanich sposobów proponowanych przez Home Staging, powierzchnia mieszkalna zostanie odpowiednio przygotowana i ukierunkowana pod błyskawiczną transakcję.

Co oznacza Home Staging?
Mus z limonki   Kolor Roku 2011
Autor: Dulux
Źródło: Dulux

Home Staging opiera się na wykorzystaniu mechanizmów marketingowych, w połączeniu ze stylizacją wnętrzarską, w celu uatrakcyjnienia oferty handlowej i skróceniu czasu sprzedaży mieszkania. Home Staging obejmuje niskobudżetowe działania kładące nacisk na funkcjonalność, wygląd i pozytywny odbiór obiektu transakcji przez potencjalnych kupców. Właściwa stylizacja nieruchomości to jednak tylko element Home Stagingu. Nie ma to jednak wiele wspólnego z szeroko pojmowaną architekturą wnętrz. Polecana strona: .

Elementy Home Stagingu przynoszą profit obu stronom transakcji. Właściciele proponują estetyczny produkt o wysokiej jakości, a kupujący podejmują decyzję o kupnie, świadomi wartości przedmiotu transakcji.

Efekt bez trudu

Okna marki Roto
Autor: Roto Frank
Źródło: www.roto.pl

Powszechnym problemem jest fakt, że właściciele nie są w stanie krytycznym okiem ocenić własne mieszkanie lub dom, gdy podejmują decyzję o transakcji. Nie orientują się w zakresie bieżących trendów i preferencji klientów. Oferty drogich domów i mieszkań, do których nie sposób wprowadzić się bez renowacji, oczekują najdłużej na swoich nabywców.

Większość sprzedających nie zdaje sobie sprawy, że nawet niewielki wkład finansowy w podstawowe remonty i wymianę zużytych elementów wyposażenia pozwalają, żeby klienci walili drzwiami i oknami. Przeczytaj przykłady: .

Drobne usprawnienia i zmiany wchodzące w skład Home Stagingu, stanowią idealną propozycję dla osób, które nie wiedzą jak sprzedać dom oraz w jaki sposób niezwłocznie sprzedać mieszkanie. Eksperci w tej dziedzinie są zaopatrzeni w wiedzę o najnowszych trendach w dziedzinie nieruchomości i doświadczenie w zarządzaniu projektami, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.