Okna drewniane

Mniej więcej dwadzieścia lat temu hitem były okna plastikowe i wszyscy na fali popularności zmieniali na takie właśnie poprzednie. Okna z plastiku mają naturalnie swoje plusy, lecz mają również minusy. To okna drewniane są świetnym rozwiązaniem.

okna

Autor: OKNOPLAST-Kraków

Naturalnie, są trochę droższe niż takie wykonane z plastiku, ale przede wszystkim gwarantują zdecydowanie lepszą wentylację pomieszczeń. Konieczny jest tylko niewielki błąd w montażu plastikowych okien, by zahamowały one ruch powietrza, jednocześnie powodując zawilgocenie wnętrza. W oknach z drewna taki kłopot nie ma miejsca gdyż drewno samo w sobie jest materiałem, który tlen przepuszcza. Naturalnie nie mówimy tu o przewiewach.

Okna drewniane są również zdecydowanie ładniejsze.

Hej, sprawdź to mycie okien warszawa cennik, jeśli dotąd nie wiesz o tej atrakcyjnej stronie a upewnisz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Nie ma co ukrywać – jest to bardzo ważne kryterium wyboru okien, przecież wszyscy chcemy mieć ładny dom czy mieszkanie. Okna z plastiku są niezbyt estetyczne, wywołują skojarzenia z brzydkimi sześciennymi domami stawianymi na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Całe osiedla zabudowane dokładnie takimi samymi kwadraciakami z pustaków, a każdy świecący identycznymi dzielonymi na trzy oknami z plastiku. Nie jest to szczególnie ładny widok.

Dziś nowe technologie wkraczają i na ten obszar. Można już kupić okna energooszczędne, które często zakładane są w domach energooszczędnych.

okna

Autor: OKNOPLAST-Kraków

Są także odpowiednio izolowane akustycznie, więc nie musimy się bać, że w mieszkaniu będzie głośno.

Dom to bardzo ważna inwestycja dla każdego człowieka. Dokonajmy wszystkiego by był dokładnie taki, jak chcemy. Nie idźmy na żadne ustępstwa. Drewniane okna są bardzo ładne, zapewniają odpowiednią wentylację, izolują od hałasu i nie trzeba ich będzie wymieniać przez długie lata dzięki nowoczesnym technologiom. Nie oszczędzajmy zatem na nich, niech nasz dom będzie doskonałym azylem.