Niezawodna metoda na szybką odsprzedaż dowolnego domu

Sprzedanie używanego mieszkania nie jest obecnie tak łatwą rzeczą, jak to było w przeszłości. Oferty różnych inwestorów budowlanych tyczą się lokali, które są zbudowane w nowszej technologii oraz są usytuowane najczęściej w niezwykle ciekawych miejscach.
Dlatego też sprzedawcy miewają spory problem ze znalezieniem dobrego kupującego.

zysk
Posiadają oni do dyspozycji 3 najważniejsze metody na dokonanie transakcji. Jest to próba sprzedaży poprzez anons w prasie, korzystając z oferty biura nieruchomości albo przez skup nieruchomości. Jeśli pieniądze są nam konieczne dość prędko, najlepszym rozwiązaniem jest ta ostatnia opcja. Naturalnie można by z niej skorzystać także w takiej sytuacji, kiedy lokum jest obarczone długiem, albo znajduje się w nie najpopularniejszej dzielnicy bądź wymaga większego odnowienia.

Zaciekawiły Cię treści opisane w naszym tekście? Jeśli tak, to czytaj także liczniki wody analogiczne wiadomości, dotyczące tego działu. Zapraszamy do następnej strony.

Jeżeli interesuje Cię tego typu skup nieruchomości Szczecin jest miejscem, w którym można korzystać z ich oferty. Podstawą oszacowania np. mieszkania jest cena rynkowa, od której odejmuje się koszt ewentualnego odnowienia lub możliwe zadłużenie. Jest ona zawsze negocjowana indywidualnie oraz najczęściej wynosi około 70% wartości rynkowej.

Mogłoby się wydawać, że to niewiele, jednak przecież biura nieruchomości również pobierają prowizję, więc sprzedający otrzymuje ok. 80% wartości rynkowej. Poza tym jeżeli chcielibyśmy odsprzedać np. mieszkanie na własną rękę, także musimy opłacić dodawanie ogłoszeń czy fotografa, który wykona profesjonalne fotografie.

Odsprzedać można by naturalnie nie tylko mieszkanie, lecz również innego typu nieruchomość, np. dom wolnostojący czy też działkę. Reasumując, skorzystanie z oferty skupu nieruchomości jest czasami najlepszym rozwiązaniem.