Masz w mieszkaniu ściany z cegłą? Nie ma problemu! Z pomocą naszych porad będziesz miała stylowe mieszkanie!

Uważasz za stylowe pomieszczenia ze ścianą z cegły albo ściany z kamienia? Pokoje ze ścianą z cegły prezentują się bardzo interesująco. Urządzenie takich wnętrz odnalazłam pod linkiem.

Są różne sposoby na skorzystanie z opcji, które pozwalają na urządzenie wnętrza, w którym jedna ze ścian zostawiamy w stanie surowym – bez tynku. Ścianę możemy zostawić w odcieniu ceglanym – w takim wypadku jedynie wybieramy ładną fugę w kolorze pasującym do reszty pomieszczenia.

ciekawe wnętrza

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com

Najbardziej interesująca może być mocno kontrastująca, jasna – wtedy będzie fajnym kontrastem dla czerwieni cegieł.

Uczciwie zalecamy tę stronę (http://www.convi.pl/tasmy-tkaninowo-gumowe-odporne-na-temperature) wszystkim, którzy bezskutecznie szukają materiałów o podobnej problematyce oraz które są równie nietuzinkowe. Kliknij i zobacz.

Oczywiście możemy również postawić na tylko trochę ciemniejszą od cegieł (ściany z kamienia – zobacz), np. ciemnobrązową. Jest to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie. Jeśli jednak cegiełki są zniszczone i nie są ładne, można je po prostu zamalować tą samą farbą co resztę ścian, albo – wkg – kontrastowo trochę inaczej – np. ciemniejszą, albo jasną farbą. Uzyskamy tym samym bardzo ciekawy efekt dodatkowej fraktury.

Innym konceptem na urozmaicenie aranżacji lokalu biurowego są ściany z kamienia. RewelacyjnieIInteresująco będą pasować do pokoju dziennego, albo klatki schodowej. Nadadzą pomieszczeniu charakteru i pazura. Najoryginalniej będzie wyglądać połączona ze stonowaną kolorystyką pomieszczenia – szarościami, beżami.

Idealnie będzie się prezentować okraszona pojedynczym dodatkiem, np. olbrzymim, prostym obrazem. Możemy także stawiać na wielką, zacną fotografię. Modne są także wielkoformatowe zdjęcia – możemy sprawić je sobie samemu. Rewelacyjnie wygląda szczególnie trawertyn. Jest to co prawda wyższa półka kosztowa – ale doskonale sprawdza się w wielu wnętrzach, łącznie z łazienką i kuchnią. Więcej zobaczysz na blogu .