Kupienie odpowiedniej lodówki po wyremontowaniu kuchni to niełatwe zadanie

Osobom przyszłym na świat podczas ostatnich kilku dekad naprawdę niełatwo wyobrazić sobie życie bez lodówki. Te niezastąpione maszyny stoją w mieszkaniach większości lepiej sytuowanej cząstki naszego globu i posiadają istotną funkcję w gastronomii. W latach bez lodówek człowiek regularnie narzekał na choroby wywołane zepsutą żywnością. Jedzenie, aby opóźnić procesy gnilne, było solone. To powodowało, że smak nie raz był okropny. Zakup lodówki do domu okazuje się więc niezbędny, to oczywiste. Kłopot zjawia się przy selekcji odpowiedniego modelu.

Lodówki BEKO to porządne maszyny. Ich ceny zmieniają się w zależności od modelu sprzętu. Najtańsza jest lodówka BEKO TSE 1262, cechująca się świetną klasą energetyczną A+. Taki typ znajdziesz już od pięciuset złotych. Najdroższy jest model lodówki BEKO GNE 114610 FX, w Polsce za circa cztery tysiące złotych. Wyróżnia się posiadaniem podwójnych skrzydeł oraz naprawdę ogromną pojemnością. 540 dm3 zadowoli najbardziej liczną rodzinę, a nawet niewielki bar. Polecamy meble dla dzieci.

Lodówki Samsung No Frost to idealny wybór dla każdego, kto nie ma ochoty za wiele dbać o chłodziarkę. Lodówka Samsung wyprodukowana w tej nowatorskiej architekturze nie wymaga rozmrażania, ponieważ szron nie osadza się na ściankach. Co więcej – urządzenia te posiadają takie kształty, że doskonale wpasują się do wszelkiego rodzaju mebli.

Dla wielbicieli niemieckiej niezawodności polecać trzeba bez wahania Lodówki Bosch. Nie ma tu na tyle miejsca, by omówić wszystkie typy, dość powiedzieć, że gama jest duża i wszyscy kupią coś dla siebie. Najmniej kosztowna lodówka Bosch to typ KIR 18V01 o pojemności 151 dm3.

kuchnia

Autor: e-lotari.pl
Źródło: e-lotari.pl

Drugim wartym wspomnienia niemieckim producentem sprzętu AGD jest Siemens. Lodówki te cechują się dobrym wykonaniem i opłacalną energooszczędnością. Najtańszy rodzaj znajdziesz w cenie około tysiąc dwieście złotych, za najdroższy będziesz musiał zapłacić z górą 10000 złotych. Jednakże widać, za co się płaci – model KA 62 DV 75 jest elegancki i zmieści wiele.

Świetnym wyborem może okazać się lodówka Ariston. Ceny sprzętu oscylują w przedziale 1000-2000 złotych, dając w zamian przy tym wspaniałą jakość produktu i niskie zużycie energiielektrycznej. Jeśli w związku z tym planujesz remont mieszkania, wymieniasz meble młodzieżowe oraz chcesz, żeby Twoja lodówka właściwie wkomponowała się w ogólny projekt, skontaktuj się z fachowcami – link