Kreatywne szafki nocne – sprawdź najfajniesze pomysły!

Poszukujesz pomysłu na to, jak wykonać szafkę nocną? Pomożemy ci. Dziś publikujemy koncepty na ciekawe szafki nocne. Jak się okazuje, ich wykonanie nie jest wcale bardzo trudne.

Kilka naprawdę oryginalnie wyglądających pomysłów znalazłam na stronie WWW . Jednak podczas oglądania tych koncepcji zastanowiłam się, czy nie możemy zrobić tego jeszcze oryginalniej. Wykorzystać np. stary kosz na bieliznę, oryginalnie wyglądające stare półki, albo skrzynki na owoce. Jak się okazuje można w tym temacie wszystko – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

sypialnia

Autor: LilyRose97
Źródło: http://www.flickr.com

Do zrobienia nocnej szafki wystarczy nam bowiem stary stolik kawowy, gwoździe, dwie skrzynki. Można także wybrać do tego dużo wyższy, ozdobny mały stolik. Albo stare, eleganckie biurko.

Ruszaj do sedna i przeczytaj informacje na przedstawiany temat na innych witrynach – z pewnością Cię wciągną całkowicie. Sprawdź to teraz.

Dzielimy mebel (https://www.meblemagnat.pl/lozka-z-materacami) na pół, montujemy do ściany po dwóch stronach łóżka, dodajemy lampki nocne – gotowe! Możemy także postarać się, by w nocną szafkę wbudowana była także lampka, np. niewielki halogenek. Nie jest to wbrew pozorom aż tak trudne, a dzięki temu będziemy mieć więcej miejsca – (źródło).
Tak samo ładną i elegancją szafką nocną może być taka, podoba do warstwowej patery na ciasta, ustawianej w czasie świąt na stole. Jedynie musimy pomyśleć, by była ona dużo większa.

Każde z pięterko można inaczej wykorzystać, a najwyżej, na czubku możemy dać małą lampkę do czytania książek. Najlepiej, jeśli żarówka będzie na wyginanej, krótkiej nóżce, którą będziemy mogli ustawić w każdym kierunku.
Ozdobienie szafki możemy urozmaicić wieszając zaraz nad nią jakiś niewielki obrazek, albo fotografię. Doda to klimatu i niepowtarzalności wnętrzu.