Klasyczne wyposażenie łazienki – przyjazna atmosfera i doskonałe dekoracje wnętrza.

łazienka
Urządzanie łazienki dobrze jest rozpocząć od zaplanowania, jaki styl chcemy wprowadzić do wnętrza, co na pewno powinno się tam znajdować, a co moglibyśmy pominąć. Pomyślmy, czy chcemy prysznic z deszczownicą, albo może wolelibyśmy wannę z hydromasażem do wylegiwania się? Czy wolimy płytki i dużo luster lub drewno w ciepłym odcieniu?

Czy mamy na oku konkretnego projektanta, sprawdzonego przez kogoś z rodziny, czy podobających się nam modeli będziemy szukali wpisując przykładowo: „drzwi Zielona Góra” lub „wanny Bydgoszcz”? .

łazienka z prysznicem
Autor: Mike Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli odwiedzamy salony z armaturą w poszukiwaniu dopasowanej wanny, także zwróćmy uwagę na ciekawe rozwiązanie, jakim są parawany nawannowe. Bardzo często konkretne wanny – prostokątne, narożne, albo wanny Excellent są zróżnicowane i pod względem rozmiaru, jak i tworzywa, z którego są wykonane – wanny excellent w Ceneo. To samo tyczy się wanien z masażerem, które umożliwią odprężenie się po męczącym dniu, lecz z zwykle są nieco większe od standardowych. Dobrze jest udać się do sklepu, który poza wannami ma też bogaty wybór parawanów. Przypilnujmy, żeby parawany nawannowe były wykonane z tworzyw najwyższej jakości i aby odznaczały się spośród całego asortymentu przede wszystkim gustownym i funkcjonalnym wykonaniem.

Wanny Excellent będą pięknie prezentować się w łazience urządzonej w drewnie. Kolory drewna dopasują się do każdej aranżacji, co ma ogromne znaczenie, bo jest to tworzywo niezwykle trwałe, a mocno ochroniony przed wilgocią na pewno wytrzyma przez wiele najbliższych lat. Typów drewna, powszechnie używanych jako surowiec na deski podłogowe Wrocław czy Brzeg ma dość dużo. Sporo zależy od założenia, w jakim charakterze chcemy urządzić łazienkę. Aby przekonać się, jak bogaty wybór zapewniają polskie hurtownie, wystarczy wklepać „deski podłogowe Wrocław”. Listy sklepów powinny nas usatysfakcjonować.

Jeśli mowa o innych wyrobach z drewna – czyli drzwi – powinno się dobrać ich odcień i charakter w taki sposób, aby były dopasowane i do wnętrza łazienki, jak i do całego mieszkania. Spora ilość producentów ma duże hurtownie i sklepy rozsiane po całej Polsce. Jeżeli tylko mamy takie życzenie, możemy sprowadzić idealnie dopasowane drzwi, trzeba jedynie wpisać „drzwi Zielona Góra”, żeby wyszukać w internecie te miejsca i sprawdzić ich asortyment. Zastanówmy się, czy chcemy drzwi łazienkowe z mleczną szybą, czy jednolite.