Jak urządzić przytulny pokój dzienny?

Pokój dzienny to miejsce, w którym lokatorzy pomieszkują najczęściej. Ważne jest więc, ażeby projekt pokoju dziennego miał przyjazną atmosferę. Podpowiadamy, jak można takową aranżację wykreować.
Sądzisz, że twój salon jest zbyt surowy? Są sposoby, aby to odmienić.

Płytki klinkierowe mogą zdobić zarówno cokoły, jak i inne partie elewacji, a nawet całą jej powierzchnię

Autor: ATLAS
Źródło: ATLAS
Salon możesz urządzić przytulnie, wówczas będzie miał moc przyciągania lokatorów. Rodzinnym rozmowom, wspólnemu oglądaniu ukochanego serialu, czytaniu sprzyjać będzie intymny, ciepły klimat w salonie oraz komfortowa aranżacja. W salonie kącik wypoczynkowy gra najważniejszą funkcję. Dlatego zadbaj o komfortową kanapę, fotele jak też koniecznie mięciutki poduszeczki. Albowiem poduszeczki to prędki jak też niedrogi sposób na dodanie naszemu wnętrzu przytulności. Starczy parę rozłożyć na kanapie, trzy położyć na fotelu oraz na posadzce. Zobaczysz, jak aranżacja pokoju dziennego się odmieni. Styliści nierzadko podkreślają przytulny wystrój w pokoju dziennym, użytkując do aranżacji mięciutkie tkaniny oraz dywany. Przewieszają na przykład przez oparcie sofy wełniany koc. Malutki trik, zaś wiele zmienia. Naturalnie, koc nie służy jedynie dekoracji, ale – jeżeli niepotrzebny – nie ukrywa się go w we wnętrzu szafy. Dywan jest kolejnym „ocieplaczem” aranżacji salonu. Im bardziej kosmaty, tym lepszy rezultat. A kiedy w domku są alergicy? Modne drewniane okładziny ścienne także przegonią chłód z aranżacji salonu.

stal

Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
W pokoju dziennym świetlne aranżacje będą na pewno nie do zbagatelizowania.

Przechodząc do meritum sprawy – ta proponowana strona www (https://prefeko.com.pl/produkt/stopien-u327-sss-long-protection-stal-nierdzewna/) prezentuje trochę odmienny punkt widzenia na tę sprawę, niż to jest opracowane w tekście, który teraz czytasz.

Jeden żyrandol na suficie nie wykreuje intymnego klimatu w pokoju dziennym. Przyda się też lampka w sąsiedztwie kanapy.

Lampa do czytania musi posiadać klosz otwarty. Ciemne lampiony stworzą zagadkowy, troszkę teatralny wystrój pokoju dziennego. Te z jasnymi kloszami zdekoncentrują światło a także rozjaśnią aranżację pomieszczenia.