Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz, czyli sposoby na nocną regenerację

Zdrowy i beztroski sen, to najwspanialszy kosmetyk, zapewniający świeży wygląd każdego dnia. Aby permanentnie budzić się w dobrym zdrowiu i pełnym energii, należy pamiętać o paru najistotniejszych zasadach.

Przede wszystkim powinniśmy zadbać o przewietrzenie sypialni, opuszczenie rolet i pobycie się źródeł hałasu. Kolejnym krokiem jest wybór wygodnego materaca i odpowiedniej, miłej dla ciała pościeli. Każdy producent pościeli, stara się przyciągnąć uwagę klienta modną barwą i niezwykłym wzorem, ale tylko niektórzy na piedestale stawiają jakość. Polecamy pościel eurofirany. Dotyk przyjemnej tkaniny, powoduje, że miękko odpływamy w słodkie sny.

Coś dla oka

Łóżko sypialniane   rama metalowa

Autor: Bethany L King
Źródło: www.flickr.com

Pościel bez wątpienia jest wizytówką sypialni. Odpowiednio dobrana tkanina i barwa, powodują, że pomieszczenie, w którym śpimy daje nam poczucie ukojenia i bezpieczeństwa. Pościel nadaje ostateczny szlif naszej sypialni. Elegancka za dnia, stanowiąca o gustach i charakterach domowników, w nocy przemienia się w oblekającą tkaninę, aby uczynić sen regenerującym i ciepłym. Kolory, jakie mamy wokół siebie mają spory wpływ na nasz nastrój, a odpowiednia pościel może ożywić lub ukoić wnętrze. Pościel bawełniana, satynowa, a ostatnio lniana, to obecnie najbardziej trendy tkaniny do wyrobu produktów pościelowych. Są to materiały naturalne, przyjazne dla skóry i gwarantujące komfort snu. Więcej na .


Coś dla ciała

Łóżko powinno być wygodne – nie za miękkie, nie za twarde. materac należy dobierać m.in. do swojej wagi, wieku, pozycji w jakiej śpimy oraz stanu zdrowia.

Przejdź na naszą stronę i czytaj też kolejne zajmujące informacje na ów temat. W przypadku jakiś pytań z przyjemnością znajdziemy odpowiedź na wszystkie Twe zastrzeżenia.

Podczas zakupu materaca, najlepiej nie spieszyć się z wyborem i oprócz fachowej pomocy sprzedawcy, zdać się na reakcje własnego ciała, odpoczywając kilka minut na wybranym modelu. Zobacz też pościel dla dzieci disney. Kluczową/Priorytetową sprawą, jest wybór odpowiedniej pościeli. Choć na rynku jest niezliczona ilość modeli, przy wyborze pościeli najczęściej kierujemy się własnym gustem i zasobnością portfela. Kupując pościel hurtownia będzie miejscem idealnym, jeśli zależy nam na szerokim wyborze i niewysokiej cenie. Jeśli kierujemy się powyższymi kryteriami i chcemy znaleźć pościel idealną, warto wykorzystać internet. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę frazy: „pościel hurt”, pojawi się duża ilość propozycji. Nic tylko wybierać i śnić.

Coś dla duszy

łóżko

Autor: Calvado.pl
Źródło: Dekoria.pl

Najważniejszą zasadą, nie tylko podczas układania się do snu, jest wsłuchiwanie się w potrzeby naszego organizmu. Co to oznacza? Że należy udać się do łóżka wówczas, gdy naprawdę chce nam się spać, a nie tylko po to, by spać określoną liczbę godzin lub wyspać się na zapas. Mało kto nie zasypia na żądanie, a przewracanie się z boku na bok przynosi jedynie frustrację. Przed udaniem się na spoczynek idealny jest relaks – zafunduj sobie ciepłą kąpiel, posłuchaj spokojnej muzyki, poczytaj pogodną książkę. W razie potrzeby sięgnij po kubek ciepłego mleka z miodem, herbatkę z melisy lub lampkę czerwonego wina. Wszelkie zmartwienia i niemiłe przeżycia postaraj się rozwiązać za dnia. Jeśli krążą Ci po głowie ważne sprawy – zapisz je na kartce i zajmij się nimi jutro. Zobacz pościel andropol. Chwilę przed położeniem się do łóżka, przewietrzmy pokój i uregulujmy temperaturę w sypialni – idealnie, jeśli wynosi 22-23 stopni. Okna zasłoń szczelnymi zasłonami, jeśli przeszkadza Ci blask księżyca, albo światło lampy. Postaraj się myśleć o czymś przyjemnym, a za chwilę odpłyniesz w krainę snu…