Jak najlepiej zaaranżować poddasze? Zobacz poniższe inspiracje!

Moi bliscy znajomi zakupili okazyjnie mieszkanie na strychu jednej z kamienic w centrum miasta. Zobaczyłam je zaraz po zakupie – było całkiem w stanie surowym. Zastanawiałam się jak zaaranżują tą przestrzeń.

Wykonanie poddasza stanowi nie lada wyzwanie nawet dla fachowców.

sypialnia

Autor: Ann
Źródło: http://www.flickr.com

Lokal które nabyli kumple ma niemal 70 metrów kwadratowych. Zrobili dość współczesne jeśli chodzi o wnętrze – ma otwarty wysoki hall złączony z salonem i kuchnią, osobno są jedynie pokoje, łazienka i ubikacja. Marek z Agatą rewelacyjnie wykorzystali tą przestrzeń.

Czy jesteś zdania ten wątek jest niezwykle ciekawy? Jeśli tak sądzisz, to wejdź na polecany serwis (https://www.drabest.pl/pl/22-drabiny-malarskie) – tam znajdziesz podobnie intrygujące informacje.

Dzięki antresoli zrobili przestrzeń na spiżarkę i trzymanie nieużywanych przedmiotów. Jest to tym lepsze rozwiązanie, że nie mają żadnejpiwnicy. Zimą dają tam również swoje rowery – . Największym problemem przy aranżacji i remontowaniu mieszkania były wszechobecne skosy. Przez to kuchnia stała się wielkim wydatkiem – nie obeszło się bez osoby, która zaplanowała rozkład mebli i dokładnie je wymierzyła. Przez to powiększył się koszt mebli i aranżacji tej części mieszkania. Jak się okazuje najprościej było zrobić salon. Wszystkie meble po prostu zrobiono w niewysokich wersjach, bez nadbudówek. Do tego dobrano spory narożnik z dwoma fotelami.

TV zawieszono na ścianie. Pokój dziecięcy to prostota: jedna ściana zabudowana jest dużą szafą, w której są wszystkie ubranka dziecka. Ponadto są w nim łóżko, biuro i dużo szafek na zabawki. Sypialnia to jedynie małżeńskie łóżko, szafa i dwie półki nocne. Minimalizm górą!
Więcej pomysłów na to jak urządzić poddasze znajdziesz na stronie.