Fototapety z kawą i przyprawami

Kawa, to pachnący napój o pobudzającym działaniu, który z chęcią wypijamy podczas śniadania. Napój cieszy się uznaniem także ze względu na niepowtarzalny smak i pociągający aromat. Wiele osób nie jest w stanie żyć bez dwóch bądź trzech filiżaneczek kawy dziennie.

Autor: visualpanic
Kolor naparu i urok palonych ziaren inspirują również dekoratorów wnętrz. Filiżanka z ciepłą kawą to pospolity motyw grafiki na naklejki ścienne i fototapeta na ścianę, które zazwyczaj wykorzystuje się do aranżacji kuchni, jadalni oraz wnętrz kawiarni i cukierni.

Motyw ziaren kawowych i kolorowych, zasuszonych ziół, to najpopularniejsze tematy drukowane na fototapety do kuchni.

Jeżeli podoba Ci się materiał, który w tym momencie przeglądasz, to zapewne zafascynuje Cię też ten artykuł (https://mardrew.pl/mk,57,wiertarki-przelotowe-cnc.html). On również opisuje pokrewny temat.

W minimalistycznej kuchni lub jadalni z pewnością znajdzie się miejsce na taką grafikę.

Nawet w przestrzeni pomiędzy szafkami stojącymi i wiszącymi,bądź na ścianie za stolikiem jadalnym.

Do kuchni i ubikacji stosuje się specjalne fototapety, trwałe na działanie wilgoci i ubrudzenia. Dla pewności można przykleić z zewnątrz taflę szklaną lub [ręcznik na saunę] pleksi – wtedy łatwiej utrzymać ją w czystości. Pobrudzenie zatrzymają się na szkle i wystarczy umyć je szmatką ze środkiem czyszczącym.