Elegancko urządzone mieszkanie wymaga konkretnych zabiegów oraz pomocy profesjonalisty

Każde odświeżenie domu musimy zakończyć wizytą designera, który podpowie nam, jak urządzić eleganckie wnętrza.
Porządnie zrobione podłogi i fachowo zaprojektowana kuchnia, to fundament do tego, by w danym miejscu miło się nam funkcjonowało.

balustrady

Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
zakładanie gniazdka

Autor: BromfordGroup
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkanie

Autor: Ken Lund
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak fundamenty to dopiero początek. Później należy wybrać meble ( białe łóżko metalowe ) oraz jakieś dodatki. Jedynie całość spowoduje, że wygląd naszego apartamentu będzie kompletny. Dekoracje są kłopotliwe dla tych ludzi, którzy raczej nie rozumieją Kolorów oraz nie są w stanie stworzyć zwartej kompozycji. Dla takich ludzi jest ktoś taki jak dekorator wnętrz. To on przyjdzie do naszego apartamentu. Weźmie ze sobą wszystkie niezbędne narzędzia, aby zrobić pomiary. Dodatkowo pomówi z nami o naszych marzeniach oraz pragnieniach. Można nie mieć daru w dekorowaniu wnętrz, ale pewnie mamy jakiś gust i pragniemy, by nasz dom był wyjątkowy dla nas, a nie bezdusznie wyjęty z magazynu o wnętrzach. Zatem trzeba porozmawiać z dekoratorem o naszych ulubionych odcieniach oraz o tym, które style nam się podobają. Może szczególnie podoba nam się łączenie drewna ze szkłem albo miedziane dodatki. Trzeba o tym wspomnieć. Przecież dom powinien nas cieszyć i zachęcać, aby przyjemnie spędzić w nim dzień.

Dekorator na pewno zrobi jakieś wstępne propozycje i umówi się z nami na następną wizytę. Jeżeli zapragniemy, to pojedzie z nami również do sklepu, żeby pomóc nam wybrać wszystkie rzeczy (lampy, regały), których potrzebujemy.