Elegancka dekoracja okien totalnie zmieni wygląd naszego pokoju — będziemy uradowani

Jeśli zmieniamy design mieszkania, to warto pomyśleć, jak zaznaczyć cudny wygląd okien.
Zazwyczaj, gdy odnawiamy lokum, to myślimy nad Kolorem ścian oraz meblami, które trzeba będzie wymienić.

temperatura

Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
bieg w parku

Autor: Stewart Chambers
Źródło: http://www.flickr.com
umeblowanie

Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Nieczęsto spoglądamy w kierunku okna. Wydaje nam się, że zawieszenie tradycyjnej firanki załatwi sprawę. I tu jesteśmy w dużym błędzie. W obecnych czasach dekoracje okien są tak piękne, że aż odbiera nam nieraz mowę. Specjaliści z tej dziedziny umieją obić takie sztuczki, że nie będziemy mogli pojąć, jak do tej pory funkcjonowaliśmy ze zwyczajnie powieszoną firanką.

Zaciekawiły Cię tematy, które tutaj znalazłeś w tym tekście? Jeżeli tak, to dodatkowo zweryfikuj ofertę u źródła (http://www.kc-design.pl/portfolio/), a uznasz, że wszystkie materiały są prawdziwe.

Starczy, że w swym mieście wyszukamy salon dekoracji okien. Rozmowa z fachowcem zapewne otworzy nam oczy na wiele opcje. Możemy zdecydować się na firanki z różnymi upiększeniami oraz różnej długości. Można je w dowolny sposób podpinać czy wiązać. Możemy również dobrać do nich zasłony. Wszelkie aspekty dotyczące odcieni oraz ciężkości dekoracji okien powinny być dokładnie dobrane do naszego salonu. Zatem jeżeli czujemy, że nie mamy zmysłu artystycznego, to lepiej będzie zostawić to specjalistom. Niektóre salony zapewniają dojazd pracowników do mieszkania klienta. Chodzi po prostu o zrobienie pomiarów i pokazanie kilku propozycji z katalogów, które ich zdaniem świetnie pasowałyby do naszego designu.

Pamiętajmy o tym, że tego typu upiększenie jest w stanie całkowicie zmienić wygląd pokoju. Jeśli mieszkamy na przykład na parterze, to naszą nową dekorację będzie widać również z ulicy.