W jaki sposób ozdobić dom za pomocą drabiny? To proste – sprawdź!

Tydzień pisała do mnie kuzynka. Jest teraz na etapie urządzania mieszkania, a wiedziała, że prowadzę bloga o tym chciała zapytać o radę. Planuje bowiem wybór drabiny ozdobnej do domu.

Zaskoczyła mnie bardzo taką koncepcją na aranżację pomieszczenia. Jako, że nie lubię kiedy ktoś wie coś o czym nie miałam pojęcia – szczególnie gdy mówimy o wyposażeniu wnętrz, natychmiast zaczęłam szukać informacje na ten temat. Najwięcej rewelacyjnych aranżacji z postarzaną drabiną drewnianą spodobało mi się na blogu – czytaj więcej. Zaskoczono mnie, a pomysły bardzo fajnie wyglądały. Planuję nawet wstawienie takiej drabiny u siebie w przedpokoju. Może służyć za oryginalny wieszak, czy półkę (jak kto woli) na buty – idealnie prezentują się nań zawieszone szpilki i buciki na obcasiku. Najbardziej interesującą dla mnie aranżacją drabiny drewnianej jest moim zdaniem powieszenie jej w kuchni pod sufitem. Super pomysł! Po zahaczeniu o szczebelki haków, można podwiesić u góry, patelnie czy chochle. Tym samym te przedmioty nie zajmują nam przestrzeni w szafkach i mamy je zawsze pod ręką.

Drabinę kupimy w każdym hipermarkecie z meblami czy narzędziami. Jednak zalecamy także odwiedzić pchle targi, albo spytać się dziadka, czy nie posiada jakiejś starej, niepotrzebnej drabiny. Jeśli kupimy taką, jaką chcemy wystarczy ją oczyścić z brudu, wyszlifować papierem ściernym i pomalować kolorową farbą, bądź bezbarwnym impregnatem – wszystko zależy od tego, jaką mamy koncepcję – więcej sprawdź na . Taką starą drabinę możemy zarówno powiesić pod sufitem, jak i oprzeć o ścianę w którymś z wnętrz.