Tag Archive: domy

domy

Okna drewniane

okna dachowe
Niezależnie od tego czy mamy mieszkanie w budynku wielorodzinnym, czy jednak w samodzielnie stojącym domu – gdy jest to dom, który postawiono już kilkadziesiąt lat temu trzeba zastanowić się nad wymianą okien. Nawet w idealnie zaizolowanym budynku będzie zimno, kiedy okna w nim będą wiekowe i nieszczelne.

Najbardziej popularne trendy w projektowaniu domów – które rozwiązania odznaczają się współcześnie największym zainteresowaniem?

dom z klinkieru
Architektura przeżywa obecnie swoisty renesans. Po latach, gdy władze komunistyczne ograniczały się do stawiania bloków z ogromnych płyt, a prywatni inwestorzy budowali klockowate domy, pozbawione jakichkolwiek ozdobników, przyszedł czas na rozkwit architektoniczny. Dzisiaj istotnym zainteresowaniem cieszą się zarówno domy nowoczesne, jak też te nawiązujące do stylistyki wcześniejszych epok, wobec tego każda osoba na pewno będzie w stanie odszukać coś najlepszego dla siebie. Jakie trendy są w takim razie najbardziej popularne w projektowaniu dzisiejszych domów?