Dodaj swojemu mieszkaniu niepowtarzalnego stylu – zobacz urok fototapety!

Fototapety do domu
Aby być szczęśliwym ze swojego lokum, musi ono odpowiadać naszemu smakowi i poczuciu stylu. Nasze gniazko powinno mieścić w sobie naszą osobowość, wyrażać nas. Istnieją proste metody na wyrażanie nas samych w metodzie dekoracji naszego domu.

fototapeta
Autor: Praktiker
Źródło: PRAKTIKER
Odsłoń cząstkę siebie poprzez ozdobienie czterech ścian

Odnowienie mieszkania nie zawsze wymaga wielkich nakładów gotówki czy sporo wysiłku. Niekiedy wystarczy kapka smaku, wyobraźnia i kilka akcesoriów. Takim dodatkiem brakujacym naszemu pokojowi mogą być fototapety na wymiar. Wyobraź sobie swoje ulubione miejsce, gdzie zawsze spędzałaś wakacje – ten obraz możesz mieć skopiowany do Twojego M-3.

Oprócz sentymentu jaki może nieść fototapeta, jest ona z pewnością bardzo ładnym sposobem na nadanie pomieszczeniu wyjątkowego wydźwięku. Fototapety na wymiar doskonale zdadzą egzamin także w łazience. Jeżeli nie masz pomysłu na obraz, możesz zdecydować się na gotowe wzory fototapet – malownicze góry czy zapierający dech w piersi Manhattan. Firmy zajmujące drukiem fototapet mają w swoim asortymencie mnóstwo gotowych tapet o różnych tematykach. Fototapeta wspaniale sprawdzi się w niezastawionym pomieszczeniu, szczególnie w takim, w którym zostało sporo pustego miejsca i kiedy pomieszczenie zaaranżowane jest w stylu minimalistycznym. Fototapeta to wyrób najwyższej jakości, nieprzemakalny.

Ponadto można zakupić tapetę z laminatem, dzięki czemu zyska większą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz lepszą zmywalność w czasie mycia. Nie zapominaj, że jeżeli zdecydujesz się na opcję z własnym zdjęciem, to powinno być ono wysokiej rozdzielczości, zrobione przez profesjonalnego fotografa.

W jaki sposób kupić fototapety na wymiar
Najłatwiej zakupisz fototapetę w sieci. Na witrynie firmy znajdziesz szczegółowe wytyczne na temat tego jaki wymiar musi posiadać Twoje zdjęcie, aby rezultat był zadowalający. Cena fototapety zależy od rozmaru jaki będzie posiadała nasza fototapeta. Ponadto cena zależy od rodzaju papieru, na jaki się zdecydujemy. Umocowania fototapety możesz zdecydować się sam, jednakże nie jest to zajęcie proste. Aby mieć pewność, że na tapecie nie wystąpią bąble powietrza, a tapeta będzie przyklejona równo wynajmij do tego specjalistów, a sam rozkoszuj się pięknym mieszkaniem.