Czym jest napinacz akumulatorowy? Jakie jest jej zastosowanie?

Jest dużo sprzętów, które upraszczają nam działanie w pracy i w domu. Jednym z tych urządzeń jest spinarka ręczna. Służy do spojenia towaru przy pomocy polipropylenowych, poliestrowych, papierowych i metalowych opasek. Proste, lecz niezawodne urządzenia służące do ręcznego spojenia polipropylenową taśmą większych przedmiotów, oraz luźno ułożonych produktów na palecie.
Łatwe w obsłudze urządzenia do spajania taśmą polipropylenową, lub poliestrową przy pomocy klamerki drucianej. Przyrząd gwarantuje odpowiednie naprężenie, również rozcięcie taśmy wychodzącej z rolki. Napinacz jest poręczniejszy od paskowacza ze względu na jego rozmiary. Do pakowacza jest możliwość użyć przeróżne wielkości opaski, w zależności od wymogów wiązania.

Spinarka ręczna musi być wyposażona w zbiorniki do taśmy. Taśmy te cechują się wielką wydajnością i wytrzymałością.

Po przeanalizowaniu tego wpisu, polecam pojemniki metalowe odmienne wiadomości na przedstawiany wątek, które okażą się równie absorbujące.

Jest możliwość je zgrzewać przy pomocy dodatkowych sprzętów, bądź scalać je za pomocą spinaczy drucianych i plastykowych. Jest to najtańsza i najprostsza procedura na zabezpieczenie sporego i drobnego ładunku. Paskowarka ręczna odznacza się solidną stalową konstrukcją gwarantującą długą żywotność.

wózek

Źródło: flickr.com

Do załadowania opaski służy też odwijacz. Jest to wózek z bębnem i hamulcem i służy do rozwijania opaski. Zaopatrzony jest w kółka co pozwala na przesuwanie się po całym terenie, na którym przeprowadza się spajanie opaskami. Posiada kieszeń w jakiej można stawiać napinacz i osprzęt do pakowania – czytaj o produktach Transaco. Służy zabezpieczeniu taśmy przed rozwijaniem, również sprawia, że taśma jest bardziej funkcjonalna. Opaska jest stale pod ręką i nie musimy mieć lęków o jej rozwinięcie. Zdecydowanie podnosi efektywność pracy.

Istnieje również spinarka ręczna akumulatorowa. Określona przede wszystkim do wiązania palet z produktem przeznaczonym do transportu. Łączy w sobie atuty manualnych paskowarek z maszynami paskującymi dzięki ruchliwości i komforcie spojenia bez zastosowania metalowych spinek.

Nie zwlekaj – jeżeli pragniesz uzyskać ekstra treści na ten temat, wiedź, że bezpłatne wejście na ten link w ogóle nie obciąży Cię finansowo.

Łączenie odbywa się poprzez zgrzew. Urządzenie jest wszechstronne, w ciągu kilku minut można je przemieścić w łatwy sposób na przeróżne wielkości opasek.