Ciekawa metoda na redukowanie wagi przy pomocy lasera

Podczas przeprowadzania co poniektórych zabiegów odchudzających, stosuje się czasami technologię zimnego lasera, który redukuje cellulIT oraz tkankę tłuszczową.
Jego działanie jest oparte na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych i na rozbiciu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe.

Drzwi INVADO DArtagnan

Autor: INVADO
Źródło: INVADO
laser

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
podnośniki koszowe

Autor: Wagner-GmbH
Źródło: http://www.flickr.com
Zabieg realizowany za pomocą lasera diodowego jest zupełnie nieinwazyjny oraz bezbolesny. Taki laser biostymuluje naturalne kanały metaboliczne za pomocą czerwonego światła o długości 650-660 nm. Pod wpływem promieniowania laserowego, które przedostaje się przez powierzchnię skóry ma miejsce rozbicie trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe. Tego typu zabieg redukujący wagę laserem diodowym jest zupełnie bezbolesny oraz nieinwazyjny. Można by go wykonywać też w lecie, gdyż nie pozostawia jakichkolwiek śladów na skórze. urządzenie działa na komórki tłuszczowe będące tuż pod powierzchnią skóry. Zależnie od grubości tkanki tłuszczowej rekomenduje się wykonywanie ok. 8 zabiegów w parodniowych odstępach.
Podczas takiej kuracji rekomendowane jest również dodatkowe zwiększenie aktywności fizycznej, umiarkowana dieta czy intensywne nawadnianie organizmu. Cena pojedynczego zabiegu to około 100 zł. Taki laser diodowy jest niezwykle wskazany przy różnych kłopotliwych miejscach, takich dla przykładu jak chociażby: brzuch, ramiona, biodra, nogi, fałdy, które znajdują się na klatce piersiowej, podbródek i na ginekomastię. Taki laser (zobacz laserowe cięcie blach) diodowy jest właściwą metodą, która wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów przez intensywne ćwiczenia. Czasem trudno jest zmniejszyć tłuszcz, który jest tuż pod powierzchnią skóry, gdyż organizm pobiera go z nieco głębiej położonych warstw oraz stosowanie diety nie daje spodziewanych efektów.

Laser diodowy może dopomóc usunąć to, czego nie można by wykonać przy pomocy diety oraz ćwiczeń fizycznych. Z opisywanej metody nie mogą skorzystać kobiety w ciąży i cierpiące na choroby nowotworowe albo epilepsję.