Tag Archive: ceramika

ceramika

Świeży oddech wiosny w nowym mieszkaniu. Nim zdecydujesz sprawdź nasze rady

Przebiśniegi to rośliny, które po długich, zaśnieżonych miesiącach pierwsze kwitną i wzbudzają w nas szczególne odczucia. Mimo panującego za oknem zimna, śmiało przebijają się przez zalegające resztki białego puchu. Widok wschodzących roślin wzbudza nadzieję, że po srogiej i śnieżnej zimie, nadejdzie upragniona i długo wyczekiwana wiosna. O ile właściciele domów z ogrodem mogą się radować wiosennymi kwiatami we własnym ogrodzie, tak w ciasnym organizmie miejskim balkon, taras czy loggia jest często jedynym miejscem, gdzie mogą uprawiać kwiaty.

Remontujemy dom

Zaletą domów budowanych z płazów jest łatwość rozbiórki i ponownego montażu. Największym atutem jest jednak ich nadzwyczajny charakter pochodzący ze staropolskiej tradycji.

W jaki sposób wybrać dach, żeby nie zniszczył naszego budżetu oraz co wykonać, żeby ciepło nie uciekało poprzez poddasze?

Kiedy wybieramy gotowy projekt domu, musimy zwrócić uwagę na zaplanowane przez architekta pokrycie i typ dachu i jego kształt. Taki dach musi nam się podobać nie tylko pod względem estetycznym, ale musi także odpowiadać wymogom lokalizacji działki.
Gdy przeglądamy katalogi z gotowymi planami budynków bardzo rzadko zwracamy uwagę na pokrycie dachowe, które zostało zaprojektowane przez architekta.