Monthly Archive: Lipiec 2017

Wydruk selfi na materiale

Są w życiu chwile, które pragniemy mieć cały czas przed oczami. Aktualnie technologia daje nam takie możliwości. Fotografia, która ma dla nas szczególną wartość mamy okazję zamiast w tradycyjnej ramce umieścić na ścianie w formie obrazu.

Drobny potrzebny sprzęt AGD do kuchni

nowoczesna kuchnia
W tych czasach praktycznie każdą codzienną czynność możemy sobie w ten czy inny sposób ułatwić. Pozwala na to postęp technologii wszelkiego typu, dostępność wszelkich urządzeń i ich niskie ceny. Świetnym przykładem jest gotowanie. Drobny pomocny sprzęt AGD bardzo upraszcza wszelkie czynności z nim powiązane.

Masz własny dom? Zainwestuj w ocieplenie!

domy jednorodzinne
Jeśli jesteś radosnym posiadaczem własnościowego domu, jesteś w bardzo komfortowej sytuacji. Kłopoty budowy masz już dawno za sobą, zbliża się wiosna i możesz cieszyć się z własnego, przydomowego ogródka. Jednak letni czas warto także przeznaczyć na inwestycje. Jeśli bowiem żyjesz w wiekowym budynku, stworzonym jeszcze w czasach, gdy najnowsze technologie nie były nikomu znajome, możliwe że nie jest ono wystarczająco ocieplone. Zwykła sklejka elewacyjna może nie wystarczyć, oto kila rzeczy o które powinieneś zadbać, aby zimą zaoszczędzić znaczne sumy.

Projektujemy cztery kąty Sam będziesz takie mieszkanie urządzać?

wnętrze
Nieważne czy z rynku pierwotnego, czy z wtórnego. Własne M chcemy zawsze urządzić po swojemu. Tylko od czego począć? Jak się do tego rozsądnie zabrać, by nie wtopić pieniędzy, natomiast efekt finalny był zadowalający? Jeśli nabyliście nowiutkie mieszkanie macie prościej. Deweloper niechybnie przekazał Wam całą dokumentację i macie dokładnie wszystko rozrysowane. W takim wypadku zostaje jedynie sprawdzić, czy stan rzeczywisty zgadza się z rysunkami.